Jan

má svátek 24. června

Jenda, Jeníček, Jeník, Janík, Jéňa, Jano, Janeček, janek, Johánek, Hans, Honza, Honzík, Honzíček, Honík, Honoušek, Honda

Svátky jsou dny, kdy si vzpomeneme na ty, které máme rádi. Přání k svátku je celá řada a odráží náš vztah k oslavenci, proto by měl být výběr přání pečlivý. U kolegů se spokojíme s prostým "Vše nejlepší!", ale u blízkých osob bychom měli zapojit fantazii a přáním vyjádřit, jak nám na dané osobě záleží a jsme rádi, že ji máme.

Osobním číslem tohoto jména je 7 - Tajemnost. Jan bývá často dvojtvárný, plný rozdílných názorů a i náladový. Sám neví o sobě říci jaký vlastně je, nedokáže si o sobě vytvořit jednotný názor. Jednou je veselý, plný energie, šarmantní a otevřený, ale už za pár chvil, nebo dní ho potkáme v pesimistické náladě, plného negativních pocitů a melancholie. Touží po úspěchu, ale je pomalý a nikdy neriskuje. Na všechno se dívá jako na těžké a neřešitelné, jen málokdy se dokáže uvolnit a smát opravdu od srdce. Těžko mu porozumět, těžko k němu najít cestu, ale když vytrváte, najdete oddaného a milého muže, který miluje svoji rodinu a nikdy nezradí své přátele. I když navenek vypadá jinak, uvnitř je to zranitelný a jemný muž, který by nikdy nikomu úmyslně neublížil. Je to přijatelné jméno pro každé znamení, jen jeho nositel musí odolat alkoholu a všechno bude v pořádku. Vhodnou barvou je modrá.

Chci popřát Janovi