Magdaléna

má svátek 22. července

Magda, Magdi, Magdička, Magdina, Magdinka, Magdalénka, Madlena, Madlenka, Madla, Manda, Manka, Majdaléna, Majdalénka, Majolena, Lena, Lenka

Svátky jsou dny, kdy si vzpomeneme na ty, které máme rádi. Přání k svátku je celá řada a odráží náš vztah k oslavenci, proto by měl být výběr přání pečlivý. U kolegů se spokojíme s prostým "Vše nejlepší!", ale u blízkých osob bychom měli zapojit fantazii a přáním vyjádřit, jak nám na dané osobě záleží a jsme rádi, že ji máme.

Osobním číslem tohoto jména je 9 – Génius. Povaha těchto žen odpovídá našemu světu, jsou nervózní, nestálé, vzrušené, hektické a často urážlivé. Není je třeba popohánět, protože jakkoli jsou inteligentní, potřebují jistý čas na to, aby se přizpůsobily a pochopily, co od nich očekáváme. Mají velmi rozvinutou citovou paměť a zvědavý duch jim často nutí nesouvisle úvahy. Jsou to osobnosti, které o svém životě sní a pouze zřídka tyto sny prožívají. Jelikož mají bohatou představivost, jeví se jako povrchní nebo odmítající bytosti. Jsou dost žárlivé a panovačné. Měli by se naučit otevřít se jiným a rozdávat. Rodina se jim nesmí stát kruhem, který by je ochraňoval a způsoboval, že se budou vyhýbat účasti na společenském životě. Toto jméno je vhodné pro znamení Beran, Býk, Blíženci a Šťír, vhodnou barvou je červená.

Chci popřát Magdaléně