Marie

má svátek 12. září

Mářa, Mařka, Mařena, Mařenka, Madla, Marina, Mariana, Madlena, Madlenka, Máňa, Manča, Madla, Manka, Maru, Maruna, Maruše, Maruška, Mánička, Mančinka, Mája, Majka, Marika, Máša, Máry, Mášenka, Maryška, Maryčka, Maryna, Márinka, Marienka, Majda, Majdalena, Mariána, Mariánka, Marijána, Marijánka

Svátky jsou dny, kdy si vzpomeneme na ty, které máme rádi. Přání k svátku je celá řada a odráží náš vztah k oslavenci, proto by měl být výběr přání pečlivý. U kolegů se spokojíme s prostým "Vše nejlepší!", ale u blízkých osob bychom měli zapojit fantazii a přáním vyjádřit, jak nám na dané osobě záleží a jsme rádi, že ji máme.

Marie je velmi oblíbeným jménem, málokdy se ovšem používá v tomto tvaru, který je pro nositelku výhodou. Různé zdrobněliny, či úpravy tomuto jménu neprospívají. Jeho osobním číslem je. 3 - Schopnost a když se používá správně, potom Marii nikdo nezastaví v cestě za úspěchem. Dokáže i nerealizovatelné a dosáhne jakýkoliv cíl, má za sebou podporu hvězd, tedy se nemusí obávat žádných problémů. Láska a rodina je pro ni velmi důležitá, někdy si však zamění lásku se soucitem a potom trpí. Nejvíce si ovšem vybírá správně a dosáhne i ve svém citovém životě správnou rovnováhu. Toto jméno je vhodné pro znamení Býk, Blíženci, Střelec, Vodnář, Ryby, ale i Rak bude s tímto jménem šťastný. Vhodnou barvou je modrá.

Chci popřát Marii